TURNIEJ PIŁKARSKI ,,GRAMY DLA SZYMONA”

29 lipca 2017 roku odbył się turniej OLD BOYS z okazji 35-lecia klubu sportowego LKS ,,BIESZCZADY” JANKOWCE pod hasłem ,,GRAMY DLA SZYMONA”.

Szymon ma 13 lat, kocha piłkę nożną i jest jej wiernym kibicem. Nieuleczalna choroba pokrzyżowała plany w jego młodym życiu. Mimo to jest radosnym , pełnym optymizmu chłopcem, który stara się czerpać radość z każdego dnia. Jego rodzice Ewa i Marek starają się spełniać jego marzenia. Jednym z nich jest posiadanie wózka elektrycznego ,którym mógłby samodzielnie się poruszać i jeździć na mecze. Takich wiernych i oddanych kibiców jak Szymon piłkarze podziwiają i szanują, dlatego postanowiono pomóc spełnić jego marzenie Zorganizowano turniej OLD BOYS. Koordynatorem turnieju był Zbigniew Bryndza- pomysłodawca i organizator wcześniejszych OLD BOYS, wieloletni działacz sportowy. Do turnieju oprócz gospodarzy, którzy wystąpili pod nazwą GALACTICOS JANKOWCE zaproszone zostały dwie zaprzyjaźnione z Jankowcami drużyny, które w Jankowcach na tego typu turniejach występują regularnie (już 5 i 6 raz) : OLD BOYS PRZYBYSZÓWKA i HARNAŚ BŁONIE SANOK oraz po raz pierwszy TOM B. TEAM, czyli przyjaciele Tomka Bryndzy, którzy 19 lat temu awansowali do drugiej ligi jako drużyna STALI SANOK.

Oto wyniki turnieju:

I PÓŁFINAŁ

GALACTICOS JANKOWCE-HARNAŚ BŁONIE SANOK 1:0

strzelec bramki-Andrzej Zieliński

II PÓŁFINAŁ

TOM B. TEAM-OLD BOYS PRZYBYSZÓWKA 5:3

Bramki dla TOM B.TEAM: Grzegorz Kornecki -3

Jacek Zięba -1

Tomasz Matuszewski-1

Bramki dla OLD BOYS PRZYBYSZÓWKA: Roman Polny-1

Jacek Michalski-1

Adam Mikłoś-1

MECZ O 3 MIEJSCE

OLD BOYS PRZYBYSZÓWKA-HARNAŚ BŁONIE SANOK 5:1

Bramki dla OLDBOYS PRZYBYSZÓWKA – Adam Mikłoś-2

Andrzej Zabawski-1

Krzysztof Korab-1

Roman Polny -1

strzelec bramki dla HARNAŚ BŁONIE SANOK- Szczepanik Janusz-1

FINAŁ

TOM B.TEAM- GALACTICOS JANKOWCE 6:3

Bramki dla TOM B.TEAM- Grzegorz Kornecki-2

Maciej Kuzicki-2

Tomasz Bryndza-1

Tomasz Matuszewski-1

Bramki dla GALACTICOS JANKOWCE- Zbigniew Dżugan-1

Czesław Bober-1

Dariusz Bycz- 1

KRÓL STRZELCÓW

Puchar króla strzelców otrzymał Grzegorz Kornecki, który zdobył w turnieju 5 bramek.

SKŁAD ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY TOMB.TEAM:

Petka Robert, Ząbkiewicz Robert, Bryndza Tomasz, Lechoszest Roman, Kuzicki Maciej, Zięba Jacek, Gołda Szymon, Kornecki Grzegorz, Tomoń Janusz, Matuszewski Tomasz, Dydek Jacek, Uluszczak Piotr.

SKŁAD GOSPODARZY GALACTICOS JANKOWCE:

Dżugan Zbigniew, Miśko Czesław, Adamiak Marian, Bober Czesław, Barzyk Jerzy, Zieliński Andrzej, Mołczan Stanisław, Gierula Rafał, Stanikowski Krzysztof, Dżugan Ryszard, Brajewski Maciej, Leśniak Waldemar, Matuk Ryszard, Szczepanik Janusz, Mazgaj Czesław, Uluszczak Tomasz, Adamiak Bogusław, Darasz Janusz, Giermak Ryszard, Bycz Dariusz.

W imieniu organizatorów oraz rodziców Szymona dziękujemy wszystkim za obecność. Dzięki Państwa zaangażowaniu, ofiarności ,otwartości serca Szymon będzie mógł spełnić swoje marzenie.

Ten dzień będziemy wspominać w poczuciu, że ,,..ciągle istnieją wśród nas aniołowie ,nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, ale wyciągają swą dłoń i pomagają, gdy ktoś jest w potrzebie. DZIĘKUJEMY.